Zagłosujcie na II LO w Działdowie

2016-04-14 09:15:00 (ost. akt: 2017-04-26 20:26:46)
Kadr z filmu „Nowoczesny Patriota z mojej okolicy”

Kadr z filmu „Nowoczesny Patriota z mojej okolicy”

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Działdowie walczą o „Nagrodę Publiczności” i „Nagrodę Ekspertów” w projekcie „Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu”.
Nagrodę Publiczności otrzyma ta szkoła, której prace w dniu zamknięcia głosowania, 1 czerwca o godzinie 23:59:59, będą miały największą ilość głosów, odnotowanych na stronie internetowej Akademii (www.anp.kj.org.pl). Nagrodę Ekspertówz kolei otrzyma szkoła, która zostanie najwyżej oceniona w trakcie dwudniowego, Wielkiego Finału, który będzie zwieńczeniem IV edycji Akademii.

Jak Głosować
Wejdź na stronę „Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu” - www.anp.kj.org.pl. W zakładce "Szkoły w projekcie" w województwie warmińsko mazurskim znajdziesz profil II LO, gdzie znajdują się wykonane przez uczniów zadania >>>. Można głosować na pracę przez maila (z potwierdzeniem) i facebooka.
Projekt, w którym uczestniczą uczniowie z "Polnej" polega na prowadzeniu przez ekspertów Akademii cyklu innowacyjnych symulacji oraz zajęć poświęconych polskiemu systemowi parlamentarnemu, systemowi samorządowemu oraz zakłada zrealizowanie projektu społecznego w myśl nowoczesnego patriotyzmu.

To zrobiła młodzież
Młodzież z II LO zrealizowała trzy obowiązkowe zadania. Nagrała film „Nowoczesny Patriota z mojej okolicy”. Przedstawiając w filmie młodych krwiodawców ze szkoły - jako nowoczesnych patriotów.
W drugim zadaniu wykonała zdjęcie „Moje miasto” wraz z komentującym podpisem.
Trzecie zadanie, to realizacja projektu społecznego. Pomysłem uczniów było posprzątanie cmentarza wojennego z okresu I wojny światowej znajdującego się przy ul. Grunwaldzkiej w Działdowie. Wszystkie prace można obejrzeć na stronie www.anp.kj.org.pl >>>. Zagłosujcie na II LO w Działdowie.

kw
dzialdowo@gaZetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5