Wystartowało 151 zawodników

2019-04-10 14:29:40 (ost. akt: 2019-04-10 14:40:01)

Autor zdjęcia: Archiwum Urząd Miejski w Morągu

W Morągu odbył się „VII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków” pod patronatem Burmistrza Morąga. W zawodach wystartowało 151 zawodników z całej Polski.
Już po raz siódmy ulicami naszego miasta biegacze pokonali dystans 10 km wpisanych w jedną małą pętle, przebiegającą wokół Ratusza oraz cztery duże pętle, biegnące malowniczymi ulicami miasta. Pogoda nie zawiodła. Niedziela przywitała biegaczy błękitnym, bezchmurnym niebem, pięknym słońcem i temperaturą ok. 17°C. Nastroje zawodników również były bardzo optymistyczne. Uśmiech nie znikał z ich twarzy. Z wielkim entuzjazmem stanęli na starcie. Bieg rozegrany został w kategorii Open mężczyzn i kobiet oraz z podziałem na kategorie wiekowe. Każdy z uczestników biegu głównego otrzymał okolicznościową koszulkę oraz pamiątkowy medal.
UM w Morągu


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5