Krzyczał, awanturował się i wyganiał żonę z domu

2018-08-24 13:00:23 (ost. akt: 2018-08-24 12:00:20)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

58-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie po tym, jak zachowywał się agresywnie wobec swojej żony. Krzyczał, wyzywał kobietę, wyganiał ją z mieszkania oraz groził zniszczeniem wyposażenia domowego.
W środę, kilka minut po godzinie 20.00 oficer dyżurny wegorzewskiej policji przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin mieszkającej na terenie gminy Budry. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą interwencji był 58-latek. Jak się okazało mężczyzna wcześniej pił alkohol i po przyjściu do domu bez konkretnego powodu zaczął krzyczeć, wyzywać żonę, wyganiał ją z domu oraz groził zniszczeniem wyposażenia domowego. Nawet w trakcie interwencji mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec kobiety. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Awanturnik tłumaczył, że bardzo zdenerwował się na żonę lecz nie potrafił podać konkretnego powodu. Po wytrzeźwieniu 58-latek będzie musiał wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Policjanci sprawdzają sytuację rodziny.
(źródło: KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5