Braniewski Dzień Seniora za nami. Tytuł „Najaktywniejszego Seniora Powiatu Braniewskiego" w 2021 roku zdobyła pani Danuta Sibiga [ZDJĘCIA]

2022-11-14 13:49:26(ost. akt: 2022-11-14 23:14:32)
Braniewscy Seniorzy to ludzie pełni energii, bardzo aktywni i zaangażowani w sprawy miasta. Nie ma wątpliwości — w pełni zasługują na swoje święto. I właśnie takim świętem jest Braniewski Dzień Seniora, który miasto Braniewo miało zaszczyt współorganizować.
Braniewski Dzień Seniora odbył się w niedzielę 13 listopada w sali widowiskowej Braniewskiego Centrum Kultury, był dobrą okazją nie tylko do zabawy oraz integracji seniorów, ale również do wyróżnienia najaktywniejszych osób z ich grona. Zaszczytny tytuł "Najaktywniejszego Seniora Powiatu Braniewskiego" w 2021 roku zdobyła pani Danuta Sibiga.

O dobrą zabawę zadbały lokalne Seniorskie Zespoły Folkowe, uczestnicy sekcji BCK oraz Adam Gałka, wykonujący utwory legendarnego Elvisa Presleya. To nie wszystko, po przerwie na kawę i poczęstunku uczestnicy zabawy wrócili do sali kinowej, gdzie obejrzeli bezpłatny seans filmu pt. "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął".

— Kochani, mam nadzieję, że to wydarzenie spełniło wasze oczekiwania, bo ja bawiłem się wyśmienicie! Do zobaczenia za rok, na kolejnym Braniewskim Dniu Seniora — podsumował Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5