Forbet IV liga: Najtrudniejsze zadanie oczekuje Zatokę Braniewo

2022-04-14 08:00:00(ost. akt: 2022-04-13 13:16:10)
Forbet IV liga: W tę sobotę wszystkie trzy zespoły z naszego regionu zagrają przed swoją publicznością. Concordia Elbląg podejmie Huragan Morąg, a Olimpia II Elbląg zagra z Mazurem Ełk. Najtrudniejsze zadanie oczekuje Zatokę Braniewo.
Lider tabeli Concordia Elbląg, która ma pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Huraganem Morąg, tym razem podejmuje zamykających tabelę Błękitnych Pasym i jest zdecydowanym faworytem tej potyczki.

To zapewne nie będzie łatwy mecz dla gospodarzy, gdyż goście, którzy bronią się przed spadkiem, będą robić wszystko, by pokrzyżować szyki liderowi. W zespole Concordii zabraknie Łukasza Kopki (kartki), a do gry wraca właśnie po kartkach Mariusz Pelc. Mecz odbędzie się o godz. 16 na stadionie przy ul. Krakusa.

Godzinę później na stadionie przy ul. Skrzydlatej Olimpia II Elbląg zagra z Mazurem Ełk, który również broni się przed spadkiem. Każdy zdobyty punkt przez gości, będzie sporą niespodzianką.

W ostatnim meczu 21. kolejki na zapleczu III ligi, najtrudniejsze zadanie oczekuje Zatokę Braniewo. Podopieczni trenera Daniela Koguta podejmują czwarty zespół rozgrywek Jeziorak Iława i wcale nie stoją na straconej pozycji. Braniewianie koniecznie muszą wygrać i zacząć piąć się ku górze tabeli.

Jerzy Kuczyński


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5