Znęcał się nad dziadkami – trafił do aresztu

2021-02-22 13:47:18 (ost. akt: 2021-02-22 13:48:43)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi 19-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzany od listopada 2020 r. znęcał się psychicznie nad dziadkami. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i funkcjonariuszy i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 19-latka. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W piątek (19.02) do komendy zgłosił się mieszkaniec powiatu braniewskiego, który poinformował policjantów, że ma już dość zachowania swojego wnuka i boją się z nim mieszkać pod jednym dachem. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że od paru miesięcy 19-latek uprzykrza życie jemu i małżonce wszczynając awantury.

Funkcjonariusze ustalili także, że podczas tych kłótni pijany mężczyzna znęca się psychicznie nad dziadkami, grożąc im przy tym pozbawieniem życia. Policjanci wiedzieli, że jedynym sposobem na zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa pokrzywdzonym jest odseparowanie ich wnuka. Chwilę później 19-latek trafił do komendy.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego kryminalni przedstawili podejrzanemu zarzut znęcania się nad najbliższymi, a następnie wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o aresztowanie 19-latka. W sobotę (20.02) zapadła decyzja o tym, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #3061039 | 77.111.*.* 23 lut 2021 07:50

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5