Osobówka uderzyła w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

2020-12-08 14:04:08 (ost. akt: 2020-12-08 14:11:44)

Autor zdjęcia: KP PSP Braniewo

W czwartek w powiecie braniewskim doszło do niebezpiecznego wypadku. Wszyscy podróżujący osobówką, która uderzyła w przydrożne drzewo, trafili do szpitala. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

W miniony czwartek, 3 grudnia, około 20 braniewscy strażacy otrzymali informację o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu osobowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 506 w pobliżu miejscowości Stare Siedlisko (gmina Wilczęta).

Kierujący renault stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Po uderzeniu pojazd zatrzymał się w przydrożnym rowie. Autem łącznie podróżowały trzy osoby, które z obrażeniami zostały przewiezione przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala.

Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Stare Siedlisko, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz braniewskich funkcjonariuszy policji.

Na czas prowadzenia działań ruch na drodze wojewódzkiej został wstrzymany.

Mundurowi zwracają się z apelem do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności z uwagi na zmienne warunki pogodowe.

KP PSP w Braniewie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5