To nie był spokojny poniedziałek [ZDJĘCIA]

2020-06-23 14:23:24 (ost. akt: 2020-06-23 14:27:09)

Autor zdjęcia: JRG Braniewo

W poniedziałek (22.06) strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie dwukrotnie interweniowali w zdarzeniach drogowych, które miały miejsce na terenie miasta.

Do pierwszego zdarzenia z udziałem skutera oraz auta osobowego doszło kilkanaście minut przed godz. 07:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej i wojewódzkiej przy ulicy Królewieckiej. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący jednośladem odniósł obrażenia i wymagał pomocy medycznej. Po udzieleniu pomocy medycznej na miejscu wypadku został przetransportowany przez załogę ZRM do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali strażacy z KP PSP w Braniewie, załoga ZRM oraz braniewscy funkcjonariusze policji, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Tego samego dnia kilka minut po godz. 15:00 na drodze wojewódzkiej nr 507 przy ulicy Kolejowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście osoby uczestniczące w zderzeniu po przebadaniu przez załogi zespołów ratownictwa medycznego nie wymagały hospitalizacji. Na czas prowadzenia działań droga wojewódzka została zablokowana. Na miejsce wypadku skierowano trzy pojazdy ratownicze z PSP w Braniewie, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy policji, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

JRG Braniewo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5