Mazda zatrzymała się w przydrożnym rowie. Kierowca uciekł

2019-01-04 17:18:22 (ost. akt: 2019-01-04 17:22:53)
4 stycznia w godzinach przedpołudniowych strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie interweniowali dwukrotnie przy zdarzeniach drogowych.
Do pierwszego zdarzenia z udziałem pojazdu dostawczego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Wysoka Braniewska (gm. Płoskinia). Kierujący pojazdem uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z JRG PSP w Braniewie, strażaków - ochotników z OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów. Poszkodowany kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala przez załogę ZRM.

Do drugiego zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego doszło w Braniewie przy ulicy Kolejowej. Mazda po dachowaniu zatrzymała się w przydrożnym rowie. Na miejsce wypadku skierowano strażaków z Państwowej i Wojskowej Straży Pożarnej oraz funkcjonariuszy braniewskiej policji. Kierujący pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają braniewscy policjanci. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 507 odbywał się wahadłowo.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5