W Braniewie powstanie Klasa Orkiestralna

2018-07-18 12:00:00(ost. akt: 2018-07-18 12:18:03)
Braniewo\\\ Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się gry na instrumencie i było członkiem powstającej Braniewskiej Orkiestry Dętej, zgłoś się już dziś.
Na mocy porozumienia pomiędzy Braniewskim Centrum Kultury i Szkołą Podstawową Nr 6, przy tejże szkole powstanie klasa o profilu orkiestralnym. Będzie to jedna z tworzonych klas IV, dla której zorganizowane zostaną /nieodpłatnie/ dodatkowe zajęcia obowiązkowe z nauki gry na instrumentach dętych i perkusyjnych oraz zajęcia z dyrygentem w Braniewskim Centrum Kultury. Do Klasy Orkiestralnej należeć będą uczniowie, których rodzice zadeklarują chęć uczestniczenia dziecka w tej klasie. Nauka trwać będzie do zakończenia szkoły podstawowej i dalej, ale już jako członkowie Braniewskiej Orkiestry Dętej przy Braniewskim Centrum Kultury.
Zapisy do Klasy Orkiestralnej przyjmuje sekretariat Szkoły Podstawowej Nr 6 w Braniewie.
Przesłuchania uczniów chętnych do nauki w Klasie Orkiestralnej i zakwalifikowanie ich do poszczególnych instrumentów odbędzie się 21 sierpnia w Szkole Podstawowej Nr 6.
Więcej informacji pod nr tel. 55 620 82 00 – Braniewskie Centrum Kultury.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5