Weronika Wołodko powołana do kadry

2017-04-13 10:30:00 (ost. akt: 2017-04-13 11:12:10)
Pani Weronika aktualnie reprezentuję dwa  kluby- "MKS Truso Elbląg"  i "KS Orzeł Elbląg", gdzie trenuje pod okiem pana Andrzeja Jewniewicza oraz Wojciecha Samulewskiego

Pani Weronika aktualnie reprezentuję dwa kluby- "MKS Truso Elbląg" i "KS Orzeł Elbląg", gdzie trenuje pod okiem pana Andrzeja Jewniewicza oraz Wojciecha Samulewskiego

Pochodzi z Fromborka. W październiku kończy 19 lat, a już osiągnęła wielki sukces sportowy. Weronika Wołodko, bo o niej mowa, znalazła się na liście szerokiej kadry narodowej seniorek w piłce siatkowej. Gratulujemy!
Młoda siatkarka aktualnie reprezentuję dwa kluby: "MKS Truso Elbląg" i "KS Orzeł Elbląg", gdzie trenuje pod okiem Andrzeja Jewniewicza oraz Wojciecha Samulewskiego. Gra na pozycji rozgrywającej. O swoim powołaniu dowiedziała się przez przypadek, zaraz po tym jak lista szerokiej kadry seniorek została opublikowana w internecie. Ta wiadomość bardzo ją ucieszyła.

— Oczywiście, że bardzo cieszę się z mojego powołania. Wiem, że jestem młodą zawodniczką, muszę się jeszcze wiele nauczyć i jeszcze wiele pracy przed mną, aby dorównać tym najlepszym. Cieszę się, że dotychczasowa praca i wkład trenerów, którzy od najmłodszych lat mnie szkoli została w pewien sposób doceniona i zauważona. Do końca nie wiem co to oznacza, ale na pewno moje postępy będą obserwowane przez szkoleniowców i może uda mi się dostać powołanie na kilka akcji szkoleniowych kadry seniorek. Dałoby mi to możliwość zyskania ogromnego doświadczenia i nowych umiejętności.  

Od najmłodszych lat zdyscyplinowana i systematyczna
Pani Weronika w październiku kończy 19 lat. Pochodzi z Fromborka. Tam też uczęszczała do szkoły podstawowej oraz  gimnazjum. Gdy poszła na pierwszy trening miała osiem lat. Zaprowadziła ją wtedy mama. To właśnie ona zaszczepiła w niej miłość do siatkówki. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w klubie "SPS Sparta Braniewo", gdzie jej pierwszą trenerką była pani Agnieszka Jodko, a następnie przeszła pod opiekę trenera  Tomasza Jodko.

— Weronika już od najmłodszych lat wyróżniała się od swoich rówieśniczek cechami fizycznymi i umiejętnościami siatkarskimi. Szybko robiła postępy. Była zdyscyplinowana i bardzo systematyczna — mówi Tomasz Jodko. — Naszym największym sukcesem było zdobycie Wicemistrzostwa Polski w kategorii młodziczek w 2013 roku w Człuchowie. Podczas tych zawodów Weronika została również najlepszą rozgrywającą zawodów. Jestem dumny z Weroniki. Należą jej się ogromne brawa. Siatkarka będzie teraz rywalizowała na zgrupowaniach z innymi rozgrywającymi o miejsce w najlepszej dwunastce.

Przed nią ważne decyzje
Panią Weronikę w tym roku czeka matura. Młoda siatkarka musi być teraz bardzo dobrze zorganizowana, aby dobrze zdać ten ważny egzamin dojrzałości.
— Tak. Przede mną trudne decyzje, po zdaniu matury muszę zdecydować o kierunku studiów. Oprócz tego w tym roku kończę swoją przygodę z elbląskimi drużynami  i  stoję przed wyborem nowego klubu, którego barwy będę reprezentowała w przyszłym sezonie.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xyz #2223089 | 83.23.*.* 14 kwi 2017 00:27

    Brawo Wr eronika Brawo Weronika, masz to po mamie. Jedn nak Twój upór i determinacja świadczą o Twojej klasie!!!!!!!!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5