2014-10-13 13:04:30(ost. akt: 2014-10-13 15:10:30)
Start przełamał passę trzech zwycięstw Zatoki

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W dwunastej kolejce Zatoka przegrała z beniaminkiem IV ligi Startem Kozłowo.
Gospodarze objęli prowadzenie w 11 minucie. W tym przypadku zawinił duet Marcin Kondryszyn-Michaił Talapin, którym można tego gola zapisać na ich konto. W 23 min. ponownie nie popisał się bramkarz Zatoki i beniaminek IV ligi prowadził już 2:0.

Zatoka obudziła się w drugiej połowie, ale jak zwykle zabrakło skuteczności. W 55 min. Radosław Wiśniewski w sytuacji sam na sam z golkiperem Startu nie potrafił go pokonać, gdyż zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i w ostatniej chwili piłkę spod jego nóg wybił obrońca gospodarzy. W 76 min. Andrzej Liszko trafił,ale tylko w poprzeczkę miejscowych. Także nie popisał się arbiter tego meczu,który nie zauważył ewidentnego zagrania ręką przez obrońcę Startu w jego polu karnym.

Start Kozłowo - Zatoka Braniewo 2:0(2:0)
Bramki: 1:0, 2:0 - (11,23)

Zatoka: Kondryszyn - Brzezicki, Talapin, Ciepliński, Chomko, Gapski, Liszko, Zieliński (60 Rogowski), Lewandowski (65 Koczara), Fudala, Wiśniewski.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: