Mercedes uderzył w drzewo na drodze Łędławki - Paluzy. Kierująca ukarana mandatem [ZDJĘCIA, FILM]

2018-04-16 11:41:53 (ost. akt: 2018-04-16 14:35:40)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

W poniedziałkowe przedpołudnie 16 kwietnia doszło do wypadku na powiatowej drodze Łędławki — Paluzy. Na szczęście ani kierującej, ani 5-letniej dziewczynce, która była pasażerem nic się nie stało. Kierująca została ukarana mandatem.
Z naszych ustaleń wynika, iż kierująca mercedesem kobieta na prostym odcinku drogi (jadąc w kierunku Paluz) zjechała na prawe pobocze, otarła się o drzewo i przodem uderzyła w kolejne.

Uderzenie było na tyle silne, że auto odwróciło się przeciwnie do kierunku jazdy i zatrzymało się na skarpie po lewej stronie jezdni.


Samochodem podróżowała kobieta i 5-letnia dziewczynka, jej wnuczka. Same opuściły auto, a wezwana na miejsce rodzina zabrała je do szpitala. Na miejscu został inny członek rodziny, który zaczekał na przyjazd służb.

Kierująca, 59-letnia mieszkanka Bisztynka, w szpitalu w Bartoszycach odmówiła poddania się badaniom lekarskim, gdyż czuła się dobrze. Była trzeźwa.

Jej wnuczka uskarżała się na ból rączki lecz badania nie wykazały żadnych poważniejszych obrażeń.

- Zdarzenie traktowane jest przez nas jako kolizja. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym kierująca została ukarana 250-złotowym mandatem a na jej konto trafił 6 punktów karnych - poinformowała nas mł. asp. Marta Kabelis z KPP w Bartoszycach.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. df #2485479 | 213.5.*.* 16 kwi 2018 15:42

    Jazda na zimówkach w ciepłe dni to jak jazda na letnich w zimę. Te opony w lato się rozpływają po całej drodze. I jak zwykle drzewo rosnące pół metra od drogi nie zawiodło.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5