Plaża nad jeziorem Łąkorz jeszcze atrakcyjniejsza dla letników

2022-07-29 00:00:09(ost. akt: 2022-07-29 00:06:11)
Nowy pomost na jeziorze Łąkorz kosztował ponad 21 tysięcy złotych

Nowy pomost na jeziorze Łąkorz kosztował ponad 21 tysięcy złotych

Autor zdjęcia: Karolina Nalik

Około stu tysięcy złotych kosztował pływający pomost, który zamontowano na plaży jeziora Łąkorz. Ten nowy element infrastruktury turystycznej uatrakcyjni wypoczynek okolicznych mieszkańców i przebywających turystów.
Umowę na realizację inwestycji z Województwem Warmińsko-Mazurskim, Arkadiusz Dobek, wójt gminy Biskupiec podpisał już na początku 2022 roku. Zadanie miało być zrealizowane z udziałem środków finansowych Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
W czerwcu podpisana została kolejna umowa, tym razem z wykonawcą inwestycji pn. „Budowa pomostu pływającego na jeziorze Łąkorz”.
Dnia 22 lipca prace na plaży zostały zakończone i firma z siedzibą w Suwałkach zamontowała pomost. Lokalni przedsiębiorcy wyrównali oraz zagospodarowali teren plaży. Nawieziono piasek i zamontowano ławkostół oraz kosz na odpady.
Koszt budowy i montażu pomostu wyniósł blisko 100 tysięcy złotych, z czego 21,7 tysiąca złotych pochodzi z otrzymanej pomocy z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie. opr ul

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Davina Claire #3103905 29 lip 2022 03:11

    Witam Panie i Panowie; Potrzebujesz szybkiej pożyczki w ciągu 24 do 48 godzin? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, doradzę Ci Złóż wniosek o pożyczkę u nas w Novelty Finance. NOVELTY FINANCE dostarcza rozwiązania finansowe. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Firmowa i Wiele innych). Oferujemy również elastyczne i różnorodne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb finansowych. ✓ Łatwe zatwierdzenie ✓ Elastyczny okres spłaty 6 - 360 miesięcy ✓ Bardzo wygodny - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. ✓ Natychmiastowy dostęp do Twoich środków po zatwierdzeniu. ✓ Dotowane oprocentowanie (3% w skali roku) ✓ Nie będziesz spieszył się ze spłatą kredytu, będziesz miał czas na rozpoczęcie spłaty kredytu. ✓ Brak ukrytych opłat ✓ Zostaniesz poprowadzony przez cały proces Jak złożyć wniosek: Złożenie wniosku o pożyczkę u nas jest szybkie i proste! Prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę; E-mail: noveltyfinances@gmail.com Zadzwoń lub napisz do nas na WhatsApp pod numerem: +447915601531. Akceptacja regulaminu i warunków.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5