Druga część warsztatów ceramicznych w Szwarcenowie

2019-12-26 11:39:11 (ost. akt: 2019-12-26 11:43:34)
Dzieci pokazują efekt swojej pracy

Dzieci pokazują efekt swojej pracy

Autor zdjęcia: SP Szwarcenowo

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Szwarcenowie odbyła się druga część zajęć ceramicznych —kontynuacja zajęć, które odbyły się pod koniec października. Były to zajęcia otwarte dla dzieci z klasy I oraz II ale też dla nauczycieli, którzy mogli w ten sposób przyglądać się pracy swoich koleżanek.
Dzieci podczas zajęć malowały specjalnymi farbami według własnego pomysłu wykonane wcześniej przez siebie misy. Misy te powtórnie zostały przewiezione do specjalnego pieca w celu drugiego wypalania. Zajęcia poprowadziła Pani Ania Skubaja wraz z Panią Angeliką Dobek, która była organizatorem zajęć w naszej szkole już po raz drugi. Był to mile i owocnie spędzony czas.

SP Szwarcenowo
Dzieci pokazują efekt swojej pracy
Dzieci pokazują efekt swojej pracy

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5