V Gminne Spotkanie Integracyjnego w szkole w Biskupcu

2015-06-21 12:18:46(ost. akt: 2015-06-21 12:20:42)
Uczestnicy spotkania na pamiątkowej fotografii

Uczestnicy spotkania na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu już po raz piąty odbyło się Gminne Spotkanie Integracyjne pod hasłem „MAMO, TATO, KOCHAM WAS”. Zorganizowane przez zespół nauczycieli nauczania indywidualnego.
W imprezie udział wzięło 20 uczniów nauczania indywidualnego ze wszystkich szkół Gminy Biskupiec oraz ich rodzice i opiekunowie. Przybyłych gości powitała dyrektor szkoły pani Teresa Buzanowska, a imprezę poprowadziła pani Barbara Serwińska. Podczas spotkania uczniowie obejrzeli przedstawienie, wysłuchali piosenek wykonanych przez uczniów szkoły w Biskupcu, przygotowali laurki dla swoich rodziców. Mieli okazję uczestniczyć we wspólnych zabawach. Dla wszystkich gości przygotowano słodki poczęstunek. Wielką atrakcją spotkania było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na zakończenie imprezy młodzież i dzieci otrzymały paczki niespodzianki (piękne kubki i słodycze) z okazji minionego Dnia Dziecka. Uroczystość przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

SP Biskupiec

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5