Wieści ze szkoły w Łąkorzu

2015-06-07 10:39:39(ost. akt: 2015-06-07 10:47:19)
Podczas nocy w bibliotece w Łąkorzu

Podczas nocy w bibliotece w Łąkorzu

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Otrzymaliśmy informacje ze szkoły w Łąkorzu, gdzie ostatnio dużo się działo. Był obchodzony Dzień Matki, uczniowie spędzili noc w bibliotece oraz wystawiali spektakl w przedszkolach.
W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łąkorzu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, w której zaprezentowały się dzieci ze szkolnego koła teatralnego prowadzonego przez panie Ewelinę Wojtas i Kamilę Piekło.

Aktorzy do występów przygotowywali się podczas tradycyjnej już nocy w bibliotece szkolnej. Tym razem odbyła się ona pod hasłem „Noc teatralna”. W jej ramach dzieci ćwiczyły swoje role, przygotowywały dekorację oraz miały możliwość wspólnego spędzenia czasu. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w tego typu spotkaniach pozalekcyjnych.

W ramach Dnia Dziecka zorganizowano wyjazd grupy teatralnej do przedszkoli: w Lipinkach, Biskupcu i Bielicach. Dzieciom wiele radości sprawiło prezentowanie się poza szkołą – a maluchy chętnie i z wielką uwagą oglądały przygotowaną bajkę.

SP Łąkorz

Podczas nocy w bibliotece w Łąkorzu
Przedstawienie z okazji Dnia Matki

Podczas nocy w bibliotece w Łąkorzu


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Podczas wizyty w przedszkolu

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5