One też mają swoje talenty...

2015-05-20 07:00:00 (ost. akt: 2015-05-19 23:39:57)
Tomasz Herdzik ze szkoły w Lipinkach zajął III miejsce w konkursie plastycznym

Tomasz Herdzik ze szkoły w Lipinkach zajął III miejsce w konkursie plastycznym

Autor zdjęcia: Nadesłane

Tomasz Herdzik ze Szkoły Podstawowej w Lipinkach zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. Wesołe Jajeczko, natomiast Adaś Ziętarski zdobył nagrodę specjalną.
— Z moimi uczniami niepełnosprawnymi i moim synkiem Adamem Ziętarskim od wielu lat biorę udział w wielu konkursach plastycznych. Wśród nich są Ogólnopolskie Logopedyczne Konkursy Plastyczne, które organizują przeróżne szkoły na terenie całego kraju z współudziałem wydawnictwa Komlogo, a drugie to Portalu Integracyjnego Domek Baby Jagi. W ostatnim konkursie Portalu Integracyjnego Domek Baby Jagi pt. „Wesołe Jajeczko” — Tomasz Herdzik z naszej szkoły w Lipinkach zajął III miejsce w grupie młodszej, zaś mój syn Adaś zdobył nagrodę specjalną. Jest to wielkie osiągnięcie, z którego bardzo się wszyscy cieszymy. Już pracujemy nad nowymi pracami plastycznymi na konkurs Portalu Domek Baby Jagi „Wiosenne kwiaty”. W konkursie zawsze biorą wszystkie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych z naszej szkoły (Grażyna Pulkowska, Jakub Suchocki i Tomasz Herdzik). Dodatkowo w domu pracuję z moim synkiem i jego prace plastyczne także wysyłam. Jak to bywa w życiu nie zawsze wszyscy mają tyle szczęścia co tym razem miał Tomasz. Dodam, że wcześniej w konkursie pt. „Magiczna Bombka” Portalu Domek Baby Jagi, Jakub Suchocki ze szkoły w Lipinkach zdobył wyróżnienie. Cały czas staramy się wyszukiwać konkursy dla naszych dzieci, gdzie można je pokazać i z tych działań wynika, że mają one też swoje talenty. Teresa Ziętarska


Na zdjęciu Adam Ziętarski z dyplomem za nagrodę specjalną


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ;) #1739433 | 31.61.*.* 21 maj 2015 21:56

    super dzieciaki :) gratulacje Tomek!!! właśnie a czemu tak mało o Tomku?

    odpowiedz na ten komentarz

  2. ja #1738845 | 213.158.*.* 21 maj 2015 09:29

    brawo

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5