Pierwsze miejsce dla młodych piłkarzy z Biskupca

2015-03-11 18:22:15(ost. akt: 2015-03-11 18:28:46)
Na pamiątkowej fotografii po zakończonym turnieju

Na pamiątkowej fotografii po zakończonym turnieju

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W sobotę, 7 marca, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szwarcenowie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Nowomiejskiego.
Do turnieju zgłosiły się wszystkie szkoły z gminy Biskupiec, a więc rywalizowało 6 podstawówek z: Biskupca, Krotoszyn, Ostrowitego, Lipinek, Łąkorza oraz drużyna gospodarzy — Szwarcenowo.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, z których wyłoniono półfinalistów. W pierwszym półfinale Biskupiec wygrał 1:0 z Szwarcenowem. W drugim półfinale Krotoszyny wygrały z Ostrowitem 4:0. Mecz o piąte miejsce zakończył się wynikiem 4:0 dla Łąkorza z podstawówką z Lipinek. Następnie pozostała walka o puchary.

W meczu o trzecie miejsce gospodarze ze Szwarcenowa wygrali 3:0 ze szkołą z Ostrowitego. Wielki finał zakończył się po zaciętej walce zwycięstwem Biskupca z Krotoszynami 1:0.

Przy wręczaniu nagród uczestniczył pan Zbigniew Ziejewski, który ufundował puchary oraz zaproszony przez Dyrektora Jana Getkę wójt gminy Biskupiec pan Arkadiusz Dobek. Oprócz pucharów każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz miał okazję skosztować pączki, popijać ciepłą herbatę. Rodzice i opiekunowie uczniów mogli skosztować swojskich wyrobów przygotowanych przez rodziców.

Dyrektor Szkoły Jan Getka oraz nauczyciel wychowania fizycznego Mateusz Kołakowski dziękuje rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, opiekunom oraz wszystkim uczestnikom za liczne przybycie. Następny turniej piłki nożnej , ale już dziewcząt, odbędzie się za mniej więcej miesiąc o puchar wójta gminy Biskupiec.

Organizatorzy

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5