Victoria ma nowego trenera

2023-07-18 21:27:44(ost. akt: 2023-07-18 21:44:43)
Zbigniew Marczuk

Zbigniew Marczuk

Autor zdjęcia: facebook/Kłobuk

PIŁKA NOŻNA\\\ Trenera, który przegrał baraż o IV ligę, zastąpi w Bartoszycach szkoleniowiec, który przegrał baraż o awans do okręgówki.
Victoria ma za sobą udany sezon zakończony grą w barażach, których stawką był awans do IV ligi. Niestety, Polonia Iłowo okazała się zdecydowanie silniejsza, w tej sytuacji z pracy zrezygnował trener Paweł Miłoszewski, który stał za metamorfozą bartoszyckiego zespołu. Przypomnijmy, że kiedy dwa lata temu objął zespół, Victoria była o włos od spadku do klasy A, a gdy odszedł z klubu, Victoria była o włos od awansu do IV ligi.
W tej sytuacji szefowie Victorii musieli znaleźć następcę, no i ich wybór padł na Zbigniewa Marczuka, który do niedawna prowadził A-klasowego Kłobuka Mikołajki. I tak jak Miłoszewski poznał gorzki smak przegranego barażu. Pogromcą Kłobuka została Łyna Sępopol, która dwa razy wygrała po 6:3. Dzięki temu Łyna utrzymała się w okręgówce, a Kłobuk marzenia o awansie musi odłożyć przynajmniej o rok. Nowym szkoleniowcem zespołu z Mikołajek został natomiast Tomasz Piec.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5