Wakacyjna kampania honorowego Krwiodawstwa 4HEROES

2023-07-04 12:00:00(ost. akt: 2023-07-04 08:36:56)

Autor zdjęcia: Materiały organizatorów

Rusza wakacyjna Ogólnopolska Kampania Honorowego Krwiodawstwa 4HEROES 2023 pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Narodowego Centrum Krwi w ramach akcji "Spokrewnieni Służbą". Organizowana jest przez Stowarzyszenie HDK Legion przy współpracy z Dowództwem Komponentu Wojsk Specjalnych.
Celem kampanii jest szerzenie idei honorowego krwiodawstwa, w tym zachęcanie do dzielenia się życiodajnym płynem jakim jest krew w czasie wakacji oraz promocja Wojska Polskiego, które będzie organizowało w czasie wrześniowej multidyscyplinarnej imprezy wiele atrakcji. Kampania rozpocznie się w dniu 1 lipca, a zakończy pierwszą w Polsce multidyscyplinarną imprezą w Arenie Gliwice w dniach 2-3 września 2023 r.

Najważniejszymi elementami kampanii są:
Konkurs kampanii 4HEROES 2023, który odbywać się będzie na Portalu Legion www.legionhdk.pl oraz za pomocą mobilnej aplikacji "Legion HDK - Honorowy Dawcy Krwi" w dniach od 1 lipca do 1 września 2023 r. Każdego dnia będzie wybieranych kilka donacji, które wyróżnimy nagrodami otrzymanymi od sponsorów. Na koniec dodatkowo spośród uczestników wylosujemy szczęśliwców, którzy zdobędą atrakcyjne nagrody główne.

Akcje krwiodawstwa kampanii
W trakcie kampanii planujemy organizację akcji krwiodawstwa w całej Polsce, przez oddziały naszego Klubu HDK Legion przy współpracy z Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
Podczas akcji będziemy przekazywać certyfikaty kampanii. Dodatkowo odbędzie się kilka wyjątkowych akcji, na których pojawią się ambasadorzy kampanii lub przekazywane będą wyjątkowe upominki.

4HEROES z Fundacją The Good People
Wirtualna akcja mająca na celu zbiórkę funduszy na zakup nagród dla krwiodawców oddających krew w wakacje i biorących udział w konkursie 4HEROES 2023. Wyzwanie będzie promować ideę Honorowego Krwiodawstwa oraz zdrowy tryb życia poprzez namawianie na dowolną aktywność fizyczną np. bieg, specer, rolki, rower, kajak.

Multidyscyplinarna impreza w Gliwicach
pierwsze takie wydarzenie łączące wiele atrakcji i możliwości w jednym czasie i miejscu - Arenie Gliwice. Gala Walk FEN MMA - Elementem kulminacyjnym pierwszego dnia (2 września) będzie gala walk FEN MMA, w trakcie której realizowany będzie cel charytatywny. Formoza Challange - W drugim dniu (3 września) elementem kulminacyjnym będą biegi terenowo – przeszkodowe Formoza Challenge w formule dla dorosłych oraz najmłodszych komandosów.
Szczegóły na stronie https://legionhdk.pl/4heroes-2023


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5