Memoriał Borowskiego w Sępopolu

2023-03-02 14:33:21(ost. akt: 2023-03-02 14:35:08)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

PIŁKA NOŻNA\\\ Łyna Sępopol ograła Wojciechy i Cresovię, a w sobotę będzie gospodarzem memoriału Borowskiego.
* Łyna Sępopol - KS Wojciechy 2:0 (0:0)
Bramki dla Łyny: Karol Snopkowski, Paweł Antczak

- Antczak to jeden z naszych młodych chłopaków, których staramy się dołączać do pierwszego zespołu - wyjaśnia Rafał Naruszewicz, trener Łyny. - A co do meczu, to toczył się w niezłym tempie. Widać było, że kondycyjnie wyglądaliśmy lepiej od A-klasowego rywala. Generalnie jestem zadowolony ze sparingów, także tych przegranych 0:1 i 2:3 z Cresovią, bo nasza młodzież jakoś specjalnie nie odstawała umiejętnościami od starszych rywali. Poza tym cały zespół ciężko pracuje na treningach, na których zawsze jest dwucyfrowa frekwencja. Jak takie podejście młodych piłkarzy do pracy się utrzyma, to Łyna będzie z nich miała pociechę.
W środę Łyna rozegrała kolejny sparing z Cresovią (tym razem wygrała 5:3), a w sobotę w Sępopolu zostanie rozegrany tradycyjny turniej im. Roberta Borowskiego. W imprezie oprócz gospodarzy wezmą udział MKS Korsze, Pisa Barczewo i Cresovia Górowo Iławeckie. Początek o godz. 10. - Każdy mecz potrwa 2x30 minut - wyjaśnia Paweł Dobrzyński, prezes Łyny. - Około godziny 13 powinien być koniec, więc serdecznie zapraszamy kibiców. I to nie tylko z Sępopola i okolic.
Natomiast 11 marca rozpocznie się runda rewanżowa okręgówki (chyba że pogoda zadecyduje inaczej). Na początek Victoria podejmie LKS Różnowo, a do Sępopola przyjedzie Wilczek Wilkowo.
* Inne mecze 16. kolejki: Śniardwy Orzysz - Vęgoria Węgorzewo, MKS Korsze - Mazur Pisz, Mazur Ełk - Rona 03 Ełk, Żagiel Piecki - Błękitni Pasym, Czarni Olecko - Warmia Olsztyn, Orlęta Reszel - MKS Jeziorany.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5