Sukces uczniów bartoszyckiej "Elizki” w etapie wojewódzkim olimpiady

2022-12-13 15:20:04(ost. akt: 2022-12-13 15:45:04)

Autor zdjęcia: Jarosław Puszko

Siedmioro uczniów bartoszyckiej ,,Elizki” uzyskało tytuł laureata etapu wojewódzkiego olimpiady i zakwalifikowało się do etapu centralnego, który odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim. Ośmioro uzyskało tytuł finalisty etapu wojewódzkiego.
Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności odbył się 9 grudnia 2022 r. na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Składał się z testu obejmującego 40 pytań.
Fot. Jarosław Puszko

Fot. Jarosław Puszko

Do etapu centralnego zakwalifikowali się: Anna Suszycka, Oksana Kircio, Julia Bartoszczyk, Zuzanna Rafalska, Wiktoria Matyjaszek, Aleksander Surma, Alan Gawruk.

Tytuł finalisty etapu wojewódzkiego uzyskali: Wiktoria Żylińska, Julia Piechota, Aleksandra Januszko, Daszkiewicz Oliwia, Siergiej Milena, Natalia Maksymik, Szymon Baziuk, Igor Ostapkiewicz.
Fot. Jarosław Puszko

Fot. Jarosław Puszko

Głównym organizatorem olimpiady jest Uniwersytet Warszawski. Olimpiada została objęta honorowym patronatem: Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Uczniów przygotowywał Jarosław Puszko.
Fot. Jarosław Puszko

Fot. Jarosław Puszko

Fot. Jarosław Puszko

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców z ZSP nr 2 w Bartoszycach za pokrycie kosztów wyjazdu na olimpiadę. Dziękujemy także p. Alicji Lemiesz Dyrektorowi SOSW w Bartoszycach za udostępnienie autobusu na wyjazd.
Jarosław Puszko


Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5