Święto Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Kinkajmach

2021-10-20 11:30:00 (ost. akt: 2021-10-20 11:15:41)

Autor zdjęcia: SP w Kinkajmach

OŚWIATA || Święto Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela jest okazją do podziękowania tym, którzy troszczą się o edukację i wychowanie dzieci. W Szkole Podstawowej w Kinkajmach zorganizowano uroczysty apel.
Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. I właśnie z tej okazji 14 października 2021 roku społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu oraz przedstawieniu . Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali obraz współczesnej szkoły i przedstawili postać nauczyciela.

Fot. SP w Kinkajmach

Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i słodkich upominków. Szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego Pani Dyrektor, Agnieszka Fuśnik- Olęnder życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Fot. SP w Kinkajmach

Uczniowie swoim występem udowodnili, że dobry nauczyciel nie tylko uczy i wymaga, ale też przeżywa wraz z dziećmi wiele wspaniałych chwil.

Fot. SP w Kinkajmach

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Fot. SP w Kinkajmach

Magdalena Mróz

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5