Najfajniejsza wieś: Łabędnik

2021-08-11 12:16:37(ost. akt: 2021-08-12 16:27:40)

Autor zdjęcia: nadewsłane przez mieszkankę Łabędnika

Tym razem o swojej wsi napisała mieszkanka Łabędnika. Nie tylko napisała, ale też przysłała zdjęcia.
- Najfajniejsza jest moja wieś Łabędnik. Każdy w niej znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci mamy duże boisko, na którym mogą pograć w piłkę, dla młodzieży są wiaty, gdzie mogą spędzić wolny czas, a dla seniorów jest nowo powstały klub seniora. Łabędnik jest pełen ciekawych zakątków i przyjaznych ludzi. W Łabędniku odbywa się wiele festynów, które wspierają: sołtys, KGW i OSP - pisze mieszkanka wsi. Jak opowiada w rozmowie, "Łabędnik rozwija się dzięki współpracy i integracji".

Nasz plebiscyt "Najfajniejsza wieś" trwa do końca sierpnia 2021. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 sierpnia, wysyłajcie je na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl.

W tytule maila wpiszcie "Najfajniejsza wieś", a w treści podajcie jej nazwę. Mile widziany opis i zdjęcia. Może być jednak tylko samo zgłoszenie.

Plebiscyt rozgrywa się w dwóch kategoriach — Najfajniejsza Wieś 2021 — kategoria wsie będące siedzibą gminy i Najfajniejsza Wieś 2021 — wsie niebędące siedzibą gminy. Tutaj w regionie liderują Redaki (powiat iławski) i Trzcian (powiat nowomiejski).

Zapraszamy do wspólnej zabawy, dzięki której wszyscy będziemy mieli szansę lepiej poznać naszą okolicę i usłyszeć o niesamowitych miejscach i społecznościach! Nie czekaj, zgłoś swoją wieś!Ranking powiatu bartoszyckiego (wsie nie będące siedzibą gminy)

Ranking wojewódzki (wsie nie będące siedziba gminy)[b/]


[b]Ranking wojewódzki w kategorii wieś gminna. TOP 10


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5