Babciu, Dziadku - kochamy was! Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu nr 2

2021-01-27 08:06:38 (ost. akt: 2021-01-27 08:12:21)

Autor zdjęcia: Ewa Przybytek

Przedszkolaki z bartoszyckiej "dwójki" swoje Babcie i Dziadków zaprosiły na ich święto z pomocą telewizji i komunikatorów internetowych. Przygotowały specjalny program artystyczny.
Dziadkowie dla wielu ludzi, od lat stanowią niezaprzeczalny symbol miłości, cierpliwości, troski i spokoju. Nic więc dziwnego, że wśród form współpracy ze środowiskiem rodzinnym Dzień Babci i Dziadka zawsze zajmuje kluczowe miejsce.
Jest jednym z najważniejszych spotkań rodzinnych organizowanych na terenie przedszkola – gromadzi największą liczbę wyjątkowych gości bliskich dzieciom.

Nic też dziwnego, że wymaga specjalnej oprawy i wielu przygotowań. 

W tym roku nie mogliśmy zaprosić naszych Babć i Dziadków do przedszkola. Jednak to nie przeszkodziło nam w przygotowaniu występu artystycznego dla naszych dziadków, który przedstawiliśmy za pomocą telewizji Bart-Sat i komunikatorów na portalach społecznościowych.

Każdy przedszkolak bardzo się starał, aby pięknie się zaprezentować. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zatańczyły, zaśpiewały i recytowały wierszyki. Mamy nadzieję, że nasze występy i upominki dostarczyły mnóstwo radości i uśmiechu dla naszych kochanych babć i dziadków.

Opracowała: Ewa Przybytek


Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5