Mistrzostwa Bartoszyc w futsalu. Brygada, Dzikie Koty oraz Digger kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa

2020-12-07 11:07:16(ost. akt: 2020-12-07 11:40:48)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

20 BBZ, Dzikie Koty oraz Digger — ta trójka kroczy jak na razie od zwycięstwa do zwycięstwa w XXI Mistrzostwach Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Liderem są żołnierze, którzy mają od rywali jeden rozegrany (i wygrany) mecz więcej.
Brygada wygrała w miniony weekend z Redutą Bisztynek oraz ekipą Żwir Wik. Dwa zwycięstwa odniosły także Dzikie Koty, które bez problemów poradziły sobie z Deluxem oraz Redutą. Obrońca tytułu Digger wyszedł na boisko tylko w sobotę (dzień później pauzował), nie dając szans wspomnianemu wcześniej Żwir Wikowi.

W dolnej części tabeli już tylko jedna drużyna, Tolko, czeka na swoje pierwsze w tych rozgrywkach zwycięstwo. W miniony weekend z premierowych trzech punktów cieszyły się natomiast WM-Glass, Górowskie Talenty oraz KS Wojciechy.

Choć do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu, to w tym okresie rozegrana zostanie tylko jedna kolejka. Na boisko w hali przy ul. Słowackiego drużyny wrócą w niedzielę 20 grudnia. Wcześniej obiekt zarezerwowany jest dla ogólnopolskiego turnieju piłki ręcznej dzieci i młodzieży (11-13 grudnia) oraz ogólnopolskiego turnieju karate (19 grudnia).

Natomiast po okresie świąteczno-noworocznym rozgrywki zostaną wznowione w sobotę 9 stycznia.


kwk


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5