"Dziołchy" realizują projekt i zapraszają na trening samoobrony

2019-11-15 14:01:43(ost. akt: 2019-11-15 14:11:37)

Autor zdjęcia: Archiwum grupy

"Dziołchy" to projekt edukacyjny, realizowany w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" przez uczennice LO im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach: Zuzannę Pycko, Weronikę Stankiewicz i Oliwię Wziątek.
— Jako główne cele obrałyśmy sobie zjednoczenie kobiet i walkę z kompleksami. Trudne, prawda? Ale my damy radę! — zapowiadają dziewczęta, których działania można śledzić np. poprzez media społecznościowe (Facebook „Dziołchy”, Instagram „_dziolchyzzt”).

Cała trójka ma wiele pomysłów na swój projekt. To choćby pogadanki o pięknie w szkołach, na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, czy w przedszkolach (kilka spotkań już za nimi.

To także wspólne treningi dla kobiet (i nie tylko), np. jogi, czy samoobrony. Ten drugi odbędzie się w sobotę 23 listopada w sali gimnastycznej LO im. Stefana Żeromskiego. Początek o g. 10. Zajęcia poprowadzi posiadaczka czarnego pasa w karate.

red.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Uczą się od Odzieży #2820640 | 77.115.*.* 18 lis 2019 20:18

    Uczą się od Odzieży. Uczniowie tej szkoły jako pierwsi w powiecie rozpoczęli projekty i odnieśli sukces zdobywając 1 miejsce w Polsce. Lepsze to niż siedzenie na telefonie.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5