Uwaga, mamy konkurs! Wygraj pakiet startowy na Bieg Warmów w Galinach

2019-08-28 13:35:24(ost. akt: 2019-08-28 13:39:48)
Nieco ponad trzy tygodnie pozostały do Biegu Warmów w Galinach. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na start, być może przekona cię możliwość wygrania darmowego pakietu na tę imprezę.
Wystarczy wejść na stronę "Gońca Bartoszyckiego" na Facebook'u i w komentarzy pod postem o konkursie napisać, dlaczego właśnie ty powinnaś/powinieneś otrzymać pakiet startowy. Liczyć się będą kreatywność i pomysłowość.

Konkurs trwa do 5 września. Następnie redakcyjna komisja wybierze cztery odpowiedzi, których autorzy otrzymają wspomnianą nagrodę.

Bieg Warmów odbędzie się w niedzielę 22 września w Galinach. Do wyboru są dwa dystanse: 5 oraz 10 km. Trasa biegu poprowadzona zostanie malowniczym terenem wokół tamtejszego Zespołu Pałacowego i Folwarku.

Regulamin konkursu dostępny jest w redakcji "Gońca Bartoszyckiego". Znaleźć go można również pod tym linkiem.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5