Rosjanka z fałszywą polisą

2019-07-18 08:27:10(ost. akt: 2019-07-18 08:30:06)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Na drogowym przejściu granicznym w Bezledach, funkcjonariusze Straży Granicznej przerwali podróż obywatelce Rosji, która do kontroli granicznej przedstawiła podrobioną litewską polisę OC pojazdu.
Kobieta do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym do Polski stawiła się 16 lipca. Kierująca osobową toyotą 28-latka do kontroli okazała blankiet litewskiego ubezpieczenia OC pojazdu.

Funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń co do autentyczności dokumentu. Okazało się, że polisa w całości została podrobiona na wzór oryginalnej.

Podrobiony blankiet został zatrzymany. Kobieta, by ruszyć w dalszą podróż wykupiła nowe ubezpieczenie auta. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
rzecznik prasowy – koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5