Grand Prix Bartoszyc w tenisie. Andrzej Cegiełka z kompletem wygranych turniejów

2019-05-06 12:32:58(ost. akt: 2019-05-06 12:54:00)

Autor zdjęcia: Archiwum BOSiR

W Bartoszycach rozegrano drugi i trzeci turniej Grand Prix w tenisie. Wszystkie zakończyły się wygraną Andrzeja Cegiełki.
Cegiełka wygrał pierwszy turniej, okazał się najlepszy w drugim (28 kwietnia), zwyciężył także w trzecim (5 maja). Jest zdecydowanym liderem klasyfikacji ogólnej.

Cykl Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora BOSiR składa się z ośmiu turniejów. Rozgrywane są na kortach przy Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej. Terminy kolejnych to: 26 maja, 16 czerwca, 30 czerwca, 21 lipca oraz 18 sierpnia.

Z regulaminu
• Zgłoszenia przyjmowane w biurze Centrum lub telefonicznie (600 891 116) do godziny 10:00 dnia turnieju.

• W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej może zostać odwołany i przeniesiony na następny termin.

• Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie i niepełnoletnie (za pisemną zgodą opiekunów prawnych).

• Przegrywający pierwszy mecz odpada z turnieju głównego, mając prawo do udziału w turnieju pocieszenia. Turniej ten jest planowany po odbyciu się pierwszej i drugiej rundy turnieju głównego.

• Każde zajęte miejsce jest odpowiednio punktowane i jest prowadzony ranking, w którym sumowana jest punktacja za każdy turniej.

kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5