Dzień Babci i Dziadka w szkole podstawowej w Żydowie. ZDJĘCIA

2019-01-24 09:38:38(ost. akt: 2019-01-24 09:43:46)

Autor zdjęcia: Joanna Siwińska

Babcia i dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę. Nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta babci i dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.
Jak co roku w naszej szkole nie mogło zabraknąć dziadków na uroczystości dla nich przygotowanej 17 stycznia. Dyrektor Beata Szymko serdecznie przywitała przybyłych gości, między innymi seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Szczurkowie, życząc wszystkim babciom oraz dziadkom samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Jako pierwsze prezentowały wierszyki i piosenki dzieci z oddziału przedszkolnego. Następnie wystąpiły dzieci z klas I i II.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców i miłą rozmową. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Joanna Siwińska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5