Dzień Babci i Dziadka w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Bartoszycach

2019-01-22 07:44:58(ost. akt: 2019-01-22 07:59:57)

Autor zdjęcia: Joanna Turuta

18 stycznia w 2019 r. w bibliotece przy ul. Ogrodowej 1a świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to jedne z najważniejszych osób w naszym, i naszych dzieci życiu. Dbajmy o więzi z nimi, pielęgnujmy pamięć o nich, bo nie będą z nami zawsze.

Z tej okazji przedszkolaki z zaprzyjaźnionej "Dziewiątki" spotkały się z Babciami i Dziadkami naszych młodych czytelników, m.in. ze słuchaczami Bartoszyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dzieci z grupy "Biedronki" przedstawiły bogaty program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki i tańce.

Brawom i wzruszeniom nie było końca, a obecni na uroczystości szacowni goście także pokazali, że potrafią się bawić, śpiewać, tańczyć, a nawet grać na gitarze. Za co im gorąco dziękujemy.

Za przygotowanie dzieci serdeczne podziękowania kierujemy do pań Joanny Łach oraz Iwony Bulejak, nauczycielek z Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach.
Piekarni "Złoty Róg" z Dobrego Miasta za ufundowanie ciast na poczęstunek, a Panu Adamowi Ołdakowskiemu Posłowi na Sejm RP za zakup słodyczy.

JT


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Joanna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5