Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Dzień Babci i Dziadka w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Bartoszycach

18 stycznia w 2019 r. w bibliotece przy ul. Ogrodowej 1a świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to jedne z najważniejszych osób w naszym, i naszych dzieci życiu. Dbajmy o więzi z nimi, pielęgnujmy pamięć o nich, bo nie będą z nami zawsze. Z tej okazji przedszkolaki z zaprzyjaźnionej "Dziewiątki" spotkały się z Babciami i Dziadkami naszych młodych czytelników, m.in. ze słuchaczami Bartoszyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dzieci z grupy "Biedronki" przedstawiły bogaty program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki i tańce.
Brawom i wzruszeniom nie było końca, a obecni na uroczystości szacowni goście także pokazali, że potrafią się bawić, śpiewać, tańczyć, a nawet grać na gitarze. Za co im gorąco dziękujemy.
Za przygotowanie dzieci serdeczne podziękowania kierujemy do Pań Joanny Łach oraz Iwony Bulejak, nauczycielek z Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach.
Piekarni "Złoty Róg" z Dobrego Miasta za ufundowanie ciast na poczęstunek, a Panu Adamowi Ołdakowskiemu Posłowi na Sejm RP za zakup słodyczy.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Joanna Turuta oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Dzień Babci i Dziadka w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Bartoszycach
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5