Bezledy. Żegnaj lato na rok

2018-10-05 08:55:31(ost. akt: 2018-10-05 08:59:32)

Autor zdjęcia: Renata Rynkowska- Mężyńska

We czwartek, 27 września 2018 r. uczniowie klas I-III Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Bezledach uroczyście pożegnali wyjątkowo piękne, ciepłe i słoneczne tego roku lato. Aby nadać wyjątkowy charakter temu dniowi, wybraliśmy się wszyscy do pobliskiego parku, znanego bliżej jako ,,Sołtysowy Gaj”, gdzie czekało na nas płonące ognisko.
Jeszcze letnia pogoda tego dnia pozwoliła dzieciom na zdjęcie kurtek, aby wygodnie było piec i …zajadać kiełbaski, ciepły chlebek i pieczone jabłka. Po sytym posiłku ułożyliśmy piękne bukiety z kolorowych liści, gałązek jarzębiny i głogu po to, aby Pani Jesieni było miło.

Kolejnym punktem naszej szkolnej imprezy były zmagania sportowe. Najwięcej miłośników miał mecz w piłkę nożną.

Nie zabrakło chętnych do ćwiczeń na przyrządach w plenerowej siłowni. Na hasło pań wychowawczyń, że wracamy do szkoły, wszyscy posmutnieli, ale wcześniejsza porcja atrakcji nie popsuła nikomu humoru. W wyśmienitych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy za przygotowanie ogniska panu sołtysowi Wiesławowi Błachnio oraz rodzicom za obecność i wspólną zabawę.

ŻEGNAJ LATO NA ROK, PAMIĘTAJ NAS I WRACAJ ZNÓW !

Renata Rynkowska- Mężyńska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5