Bieg z Gwiazdą z zagranicznym sportowcem i w innej niż zazwyczaj formule

2018-08-31 20:30:46 (ost. akt: 2018-08-31 20:42:10)

Autor zdjęcia: Legia Warszawa

Po raz pierwszy w historii Biegu z Gwiazdą do Bartoszyc przyjedzie sportowiec z zagranicy. Impreza odbędzie się także w innej niż dotychczas formule.
Gościem specjalnym 13. edycji Biegu z Gwiazdą będzie francuski obrońca Legii Warszawa William Rémy. Piłkarz gwadelupskiego pochodzenia trafił na Łazienkowską na początku tego roku. Razem z Legią wywalczył mistrzostwo kraju oraz Puchar Polski.

Wcześniej występował w klubach francuskich: RC Lens, Dijon FCO oraz Montpellier HSC. Z francuską reprezentacją do lat 17 sięgnął po wicemistrzostwo Europy.

Tegoroczny Bieg z Gwiazdą odbędzie się w sobotę 8 września. Areną będzie tym razem Centrum Sportowo-Rekreacyjne przy ulicy Korczaka.

Impreza będzie miała jednak inny niż dotychczas przebieg. Nie zostaną przeprowadzone biegi w poszczególnych kategoriach. Zamiast tego uczestnicy odbędą z Williamem Rémy wspólny trening, po którym wszyscy przebiegną ok. 600 m.

Uwaga! Pierwsze 200 osób, które zapisze się do udziału w Biegu z Gwiazdą i przebiegnie z nią wspomniany dystans, otrzyma pamiątkowy medal. Zapisy przyjmowane będą w CSR od g. 11.


kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5