Walentynki w Bezledach. Lajkuję, nie hejtuję!
2018-02-16 09:20:39(ost. akt: 2018-02-16 09:28:18)
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bezledach walentynkom obchodzonym 14 lutego przyświecała pozytywna idea. Obchodzono je pod hasłem "Lajkuję, nie hejtuję".
Cała społeczność szkolna wzięła udział w obchodach walentynkowych w naszej szkole. Wszystkie miłe słowa, wierszyki i rysunki trafiły do odbiorców. Uczniowie zaangażowali się w przygotowanie kart walentynkowych a także w ozdobienie szkoły , wprowadzając wszystkich w pozytywny nastrój.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej
Justyna Rojek
Opiekun Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej
Justyna Rojek
Czytaj e-wydanie ">kliknij
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Źródło: Artykuł internauty
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez