Zagrali w Tolko "Moralność pani Dulskiej"

2017-11-13 17:51:57 (ost. akt: 2017-11-14 11:41:29)

Autor zdjęcia: archiwum DK w Wojciechach

W niezwykle kameralnych warunkach w Gminnym Ośrodku Kultury w Tolko zaprezentowała się 12 grudnia grupa teatralna „Bez Spinki” z Domu Kultury w Wojciechach ze sztuką „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.
Przybyłych na spektakl gości, przedstawicieli władz samorządowych i lokalnych oraz mieszkańców Tolko, a także okolicznych miejscowości, powitała Dorota Kuźmicka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tolko.

Następnie słowo wstępne wygłosił reżyser przedstawienia Pan Marcin Kiszluk (aktor teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie).

Podczas spektaklu zgromadzona publiczność żywo reagowała na grę aktorską, która wywołała wiele emocji tj. śmiechu tych radosnych do pełnych zadumy i refleksji, które na pewno na długo pozostaną w pamięci.

Gra aktorów bardzo się podobała za co otrzymali na gromkie brawa. W ten sposób widzowie docenili także trud włożony w przygotowanie sztuki, a także właściwy dobór obsady.

W imieniu lokalnej społeczności artystom podziękowała Jolanta Wójcik radna Gminy Bartoszyce oraz wręczyła bukiet róż. Dalsza część popołudnia upłynęła na rozmowach przy słodkim poczęstunku.


Dorota Kuźmicka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Benio13 #2373911 | 91.196.*.* 14 lis 2017 09:45

    "... zaprezentowała się 12 grudnia grupa teatralna „Bez Spinki” ... eee... spoglądam w kalendarz i ... widzę listopad. Przespałam cały miesiąc? A tak poza tym ... BRAWO WOJCIESZANIE!!! Czekamy na więcej ;)

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5