Prawie 95% maturzystów z "Żeroma" zdało egzamin maturalny
2017-07-05 05:54:39(ost. akt: 2017-07-05 12:49:29)
Średnia zdawalność w liceach w powiecie bartoszyckim wynosi 79%, w województwie warmińsko-mazurskim 81% , a w całym kraju 84,4%. Na tym tle wyróżnia się Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego w Bartoszycach
Ze wstępnych informacji opublikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną wynika, że maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami maturalnymi i osiągnęli wynik bliski 95% zdawalności (94,8%).
Ci, którym nie powiodło się w sesji majowej, przystąpią do egzaminu poprawkowego już w sierpniu. Życzymy im sukcesu i wierzymy, że "Żerom" osiągnie 100%.
MG
Czytaj e-wydanie
">kliknij

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MG
Komentarze (13) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
7372934 #2308058 | 87.172.*.* 15 sie 2017 21:17
Spotkalem pewna ok. 35 letnia Polke z Wroclawia, ktora pochodzi z Rodziny wysiedlownej po wojnie z regionu Lwowa i dzis pracuje na stanowisku Inzyniera w instyucji miejskiej swiadczacej uslugi w zakresie woda-scieki-gaz w Centralnych Niemczech i jest najlepiej wyedukowana osoba w swojej grupie gdyz wczesniej ukonczyla na Politechnice Wroclawskiej kierunek zwiazany z instalacjami tego typu. Otoz Ona juz jako Dziecko od przedszkola uczyla sie niemieckiego, pozniej przez caly system edukacyjny tez niemieckiego i po ukonczeniu studiow ( mgr inz.) na renomowanej Politechnice emigrowala do Niemeic gdzie pocztakowo doskonalila jezyk pracujac przy opiece a pozniej wygrala w cuglach KONKURS na to stanowisko i dzis zarabia powyzej 5 000,- Euro brutto miesiecznie bedac 100% nie Niemka. Apeowanie l aby Maturzysci z LO Zeromskiego z Bartoszyc po skonczonych studiach waracali do Bartoszyc jest niestosowne i nawet zlosliwe gdyz tam nie bedzie dla nich ani pracy ani rozwoju jako, ze ten region jest juz skazany na wegetacje z uwagi na peryferyjne polozonie i ZBEDNOSC dla polskiej gospodarki. Ale nie to jest tu istotne a wazny jest ten przyklad tej Polki z Wroclawia, ktora swoje zycie planowala na 30 lat do przodu ( tak jak Niemcy) ,miala jasny cel, silna wole realizacji i ten cel osiagnela. Jak wiemy Polacy z reguly planuja do pierwszego czyli do wyplaty czy starczy pieniedzy a nasi Drodzy Bracia Rosjanie do wieczora dnia biezacego czy starczy VODKI i dlatego Niemcy choc nie maja NIC oprocz wody, piasku i kamienia bazaltowego byli sa i beda BOGACI a Rosjanie co maja 40% swiatowych zasobow surowcowych beda juz do konca swiata biedni I co Wy NATO?. Polacy sa gdzie po srodku .
odpowiedz na ten komentarz
mizantrop #2282030 | 176.97.*.* 9 lip 2017 00:27
30 % - to faktycznie bariera dla głupoty. Potem to sama inteligencja i erudycja...
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
Brawo #2279969 | 173.44.*.* 6 lip 2017 11:42
Brawo
odpowiedz na ten komentarz
Czytelnik #2279916 | 93.157.*.* 6 lip 2017 10:03
Gratulacje! Tylko powróćcie do nas po studiach!
odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)
Dzień dobry #2279902 | 81.15.*.* 6 lip 2017 09:24
Czy to pełna lista?
odpowiedz na ten komentarz