Granica nie dała rady Śniardwom. Rywale trafili nawet z... rzutu rożnego

2017-03-31 12:03:37(ost. akt: 2017-04-01 22:11:55)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W 19. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy zagrała u siebie ze Śniardwami Orzysz.
Granica nie zaliczy meczu do udanych. Gospodarze przegrali 1:3, a wszystkie gole padły w pierwszej połowie.

Najpierw rywale objęli prowadzenie po uderzeniu z... rzutu rożnego, a kilka minut później podwyższyli wynik po tym, jak napastnik Śniardw wykorzystał płaskie dogranie z prawej strony.

Granica odpowiedziała golem Krzysztofa Borasa. Z kilku metrów trafił on do siatki po tym, jak bramkarz gości nie utrzymał piłki w rękach po mocnym dograniu Radosława Kurywczaka.

Śniardwy strzeliły jednak trzeciego gola. W polu karnym bramkarz Granicy Łukasz Sipko sfaulował jednego z piłkarzy drużyny z Orzysza i goście wykorzystali "jedenastkę".

To druga porażka Granicy w drugim meczu rundy wiosennej. Drużyna pozostaje z dorobkiem 20 punktów.