Dzień Seniora w Rodnowie

2017-02-16 07:23:51(ost. akt: 2017-02-16 07:31:43)

Autor zdjęcia: Józef Hładasz

Żal był seniorom opuszczać Wiejski Dom Kultury w Rodnowie po zorganizowanym tam Dniu Seniora. Wystąpiły tam zespoły Gala i Saga, wspólne śpiewy, żarty i rozmowy,
Każdego roku w lutym Wiejski Dom Kultury dla wszystkich okolicznych seniorów organizuje spotkanie nazywane Dniem Seniora. To jest okazja do wymiany różnych poglądów, podzielenia się doświadczeniami na temat tego co nas boli, co się nam podoba lub nie i odpoczęcia raz na jakiś czas od telewizora.

Fot. Józef Hładasz
Tak też było i w tym roku, a spotkanie było urozmaicone występami przybyłych na tę okoliczność zespołów. Była to taneczna grupa młodzieżowa Saga z Bartoszyc oraz zespół wokalny Gala z Galin.

Saga zaprezentowała oryginalne i ciekawe tańce, a zespół z Galin różne pieśni. Te bardziej znane śpiewali razem z zespołem wszyscy uczestnicy spotkania.

Zastępca wójta bartoszyckiej gminy złożył wszystkim seniorom stosowne życzenia, a zespoły odśpiewały gromkie „sto lat”.

Przy wspólnym poczęstunku i pomocy harmonisty wszyscy mogli sobie pośpiewać, porozmawiać, pożartować i pobawić się do późnych godzin wieczornych.

Aż żal było się rozchodzić.

J. Hładasz

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5