Uczniowie szkoły w Galinach dziękowali swoim dziadkom!

2017-01-29 09:34:43(ost. akt: 2017-01-29 09:37:10)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

Babcia i dziadek to szczególne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego 18 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III szkoły w Galinach przygotowali wspaniały występ artystyczny przepełniony śpiewem, tańcem i muzyką.
Jak przystało na uczniów Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich przenieśli oni swoich dziadków w magiczny, leśny świat, przedstawiając spektakl pt: „Śniegowy bałwanek”.

Świetlica wiejska wypełniła się po brzegi. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, wspaniale recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali swoje wnuczęta, a na ich twarzach można było dostrzec dumę oraz radość.

Wszystkie wnuki własnoręcznie wykonały laurki, którymi obdarowały przybyłych gości.

Życzenia złożyła także dyrektor szkoły – pani Mariola Jagiełło, która podziękowała babciom i dziadkom za trud wkładany w wychowanie i rozwój wnucząt.

Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na pewno ten wspaniały, pełen wzruszeń dzień pozostanie wszystkim na długo w pamięci.

„Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz dziękujemy całym sercem za dzieciństwa chwile…”

Aniela Mickanis-Balcewicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5