Niespodzianki w pierwszej rundzie play off siatkarskich lig

2016-04-01 21:44:47 (ost. akt: 2016-04-01 22:07:38)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W Bartoszycach rozpoczęła się faza play off w siatkarskich ligach kobiet i mężczyzn. Biorą w nich udział cztery najlepsze zespoły z obu lig. Nie obyło się bez niespodzianek.
Do pierwszej doszło w rywalizacji kobiet. Niepokonane w rundzie zasadniczej siatkarki Al-Medu przegrały w trzech setach z ekipą LO-MDK (4. miejsce po pierwszej części rozgrywek).

Nie odbyło się natomiast drugie spotkanie, Gimnazjum nr 2 II - MDK/ZSP nr 2. Zostało ono przełożone na środę 6 kwietnia.

W półfinałach mężczyzn także zanotowano niespodziankę. Drugie po pierwszej części ligi Szyszki przegrały bowiem z trzecimi Wczorajszymi. W drugim spotkaniu Team Cresovia Górowo Iławeckie już "planowo" ograł bez straty seta drużynę Karosu.


W play offach drużyny grają do dwóch wygranych meczów, bez względu na wynik. Drugie spotkania zaplanowano na piątek 8 kwietnia (od g. 15.15 w hali przy SP nr 7). W wypadku, gdy dwa zespoły będą miały po jednej wygranej, rozegrają "złoty set".

Zwycięzcy awansują do finałów, pokonani zagrają o trzecie miejsca (15 i 22 kwietnia).

kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5