Mężczyzna w szpitalu bo popchnął go drugi. Kobieta potrącona przez taksówkę. Taksówkarz odjechał z miejsca wypadku.
2016-02-06 21:41:59(ost. akt: 2016-02-07 12:28:37)
Na zapleczu jednego ze sklepów w Bartoszycach wieczorem jeden mężczyzna popchnął drugiego. Ten upadł i doznał obrażeń ciała. Konkubina pokrzywdzonego wbiegła z kolei pod jadącą taksówkę. Też trafiła do szpitala. Taksówkarz odjechał z miejsca potrącenia.
Policjanci z Bartoszyc wykonują czynności procesowe w sprawie szarpaniny dwóch mężczyzn, do której doszło przed godz. 20, na parkingu przy ul. Bohaterów Warszawy oraz na miejscu potrącenia kobiety przy tej samej ulicy. Te dwa zdarzenia są w pewien sposób powiązane.
- Nie wiadomo jeszcze z jakich powodów doszło do szarpaniny między mężczyznami. W jej trakcie jeden popchnął drugiego na barierkę na zapleczu jednego ze sklepów. Popchnięty przeleciał przez barierkę i spadł na twarde podłoże. Ostatecznie trafił do szpitala - relacjonuje st. sierż Marta Kabelis z KPP w Bartoszycach.
A jak doszło do potrącenia kobiety? - Potrąconą jest konkubina jednego z szarpiących się mężczyzn, która dowiedziała się jakoś o ich "bójce" i biegła na miejsce zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na przejściu dla pieszych wbiegła wprost pod samochód osobowy - mówi Marta Kabelis.
Policjantka dodaje, że kobieta trafiła do szpitala a taksówkarz kierujący autem jest przesłuchiwany.
- Więcej szczegółów na temat tych dwóch zdarzeń będę mogła przekazać rano 7 lutego, gdy zbierzemy więcej danych, choćby o obrażeniach osób, które trafiły do szpitala i innych okolicznościach - mówi st. sierż Marta Kabelis.
and
Aktualizacja z 7 lutego, godz. 9:37
Znamy już więcej szczegółów wczorajszych zajść przy ul. Bohaterów Warszawy w Bartoszycach. Ustalili je policjanci zajmujący się tymi sprawami. Nowe okoliczności nie zaprzeczają wczorajszym informacjom. Dodatkowo jednak okazało się, że taksówkarz po potrąceniu kobiety odjechał z miejsca zdarzenia.
Znamy już więcej szczegółów wczorajszych zajść przy ul. Bohaterów Warszawy w Bartoszycach. Ustalili je policjanci zajmujący się tymi sprawami. Nowe okoliczności nie zaprzeczają wczorajszym informacjom. Dodatkowo jednak okazało się, że taksówkarz po potrąceniu kobiety odjechał z miejsca zdarzenia.
- Do trzech mężczyzn stojących na zapleczu jednego ze sklepów podszedł kolejny. Był to 32-letni Rafał M. z Bartoszyc. Przywitał się z dwoma z nich a trzeciego, 52-letniego mieszkańca Bartoszyc popchnął. Tak nieszczęśliwie, że ten upadł na schody prowadzące do piwnic budynku - relacjonuje st. sierż. Marta Kabelis z KPP w Bartoszycach.
Policjantka mówi, że pokrzywdzony doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala w Bartoszycach a późnym wieczorem został przetransportowany do szpitala w Olsztynie. Rafał M. nie kwestionował, że popchnął 52-latka. Mówił, że nie chciał mu nic zrobić.
- Kobieta, która została potrącona przez taksówkę to 45-letnia mieszkanka Bartoszyc. Biegła na pomoc swemu konkubentowi, czyli pokrzywdzonemu 52-latkowi, który został popchnięty. Wtargnęła na jezdnię, na przejściu dla pieszych, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, i została potrącona przez 56-letniego Romana K. - kierowcę taksówki - opowiada policjantka.
Kierowca taksówki po potrąceniu odjechał z miejsca zdarzenia. Jego dane zostały ustalone przez policjantów. - Wyjaśniał, że ponieważ kobieta wtargnęła na jezdnię i była pijana nie widział potrzeby zatrzymywania się i postanowił odjechać. Był trzeźwy - mówi Kabelis.
Kierowcy taksówki zatrzymano prawo jazdy i dowód rejestracyjny auta. Nie jest wykluczone, że będzie odpowiadał za nieudzielenie pomocy kobiecie. Piesza trafiła do szpitala w Bartoszycach. - Dziś rano została ze szpitala wypisana - dodaje Marta Kabelis.
and
and
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Źródło: Gazeta Olsztyńska
Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
gajowina #1927435 | 212.244.*.* 8 lut 2016 12:02
fascynujący reportaż...ciekaw czy będzie ciąg dalszy
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
Fatum ciąg dalszy. #1927361 | 109.88.*.* 8 lut 2016 09:10
Z ostatniej chwili : Kolega taksówkarza, który potracił kobietę konkubenta uczestniczącego w przepychance, skaleczył palca podczas obierania ziemniaków.
Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)
Mieszkaniec #1927094 | 176.97.*.* 7 lut 2016 16:31
Bartoszyce- gorszego miasta nie widziałem , banda ćpunów, alkoholików i nierobów.
Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)
××× #1927078 | 188.146.*.* 7 lut 2016 15:52
W końcu, ktos powinien się wziąść za bartoszyckich taksówkarzy jak zwykle bardzo sie im spieszy, nigdy nie przepuszczają pieszysz, jeżdżą bardzo szybko, nie przestrzegają żadnych przepisów, powinien ich w końcu ktoś skontrolować, mam na myśli inspektorat drogowy, prosze o interwencje w tym kierunku, nie zatrzymał sie bo była "piana", co to za tłumaczenie czy człowiek pod plywem alkoholu , to nie człowiek a kto ? Zabrać dożywotnio prawo jazdy niech mają nauczkę na przyszłość
Ocena komentarza: warty uwagi (16) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)
PIESZY #1927053 | 81.190.*.* 7 lut 2016 14:47
Jak elyta sie bawi to ruch w miescie je wstrzymany to takie trudne ..przecież to były ostaki ..i mozna se popić i biegać po pasach ..
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz