Taekwondocy z Bartoszyc trzy razy stawali na podium otwartych mistrzostw Polski

2016-01-17 17:55:13 (ost. akt: 2016-01-17 17:59:20)
Trzy medale zdobyli zawodnicy Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo podczas Otwartych Mistrzostw Polski Sztuk Walk w Mińsku Mazowieckim.
Aż 350 zawodników rywalizowało podczas Otwartych Mistrzostw Polski Sztuk Walk w Mińsku Mazowieckim. Turniej odbył się w formułach kickboxingu Semi contact, kick light, K1 oraz, co ciekawe, w ju jitsu.

W dwóch pierwszych formułach wystartowała trójka zawodników Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo.

Po trzech wygranych pojedynkach brązowy medal w semi cotact kadetów zdobył Michał Kuźniak, przegrywając jedynie ze zwycięzcą konkurencji - zawodnikiem z Ostródy. Do tego Cezary Bryła dołożył brąz w kicklighcie juniorów.

Najlepszy wynik uzyskał Sebastian Kuźniak, który po kontrowersyjnym werdykcie uległ w walce finałowej kicklighta juniorów zawodnikowi gospodarzy (klub Walhala Mińsk Mazowiecki) i zakończył turniej ze srebrnym medalem.

Fakt, iż każdy nasz zawodnik uplasował się na podium prezentując wysoki poziom techniczny przełożył się na zaproszenie na zgrupowanie kadry Polski Polskiej Federacji Kickboxingu, które w lutym odbędzie się w Zakopanem.

- To był dobry turniej w naszym wykonaniu i kolejne doświadczenie w kickboxingu. Chłopaki czują się coraz pewniej na matach i w ringu, a przy tym porażki nas nie załamują, tylko motywują do jeszcze większej pracy treningowej. Cały czas uczymy się i zbieramy doświadczenie i drobnymi krokami idziemy do przodu i to daje nam satysfakcję - powiedział Tomasz Zaremba, trener BSTKD.

Bartoszycka Szkoła Taekwondo

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5