Po Rajdzie Barbórki: udane pożegnanie z kibicami

2015-12-14 09:57:09 (ost. akt: 2015-12-14 10:04:52)
To był bez wątpienia najlepszy rok dla olsztyńsko-bartoszyckiej załogi rajdowej Sebastian Chrzanowski/Adam Binięda. Jego dopełnieniem był udział w Rajdzie Barbórki w Warszawie.
Barbórka tradycyjnie kończy sezon rajdowy w Polsce. Jest okazją do pokazania się miłośnikom motorsportu jak największej liczby zawodników.

W tym roku załoga Chrzanowski/Binięda startowała w stolicy po raz pierwszy w takim układzie. Rok wcześniej bowiem to Binięda siedział za kierownicą, a pilotował go Chrzanowski.

Jak im poszło? W ocenia samych zawodników było... dobrze. Świadczy o tym 9. miejsce w klasie 1, w której sklasyfikowano ostatecznie 17 załóg.

— Przy mocnej konkurencji jest to bardzo przyzwoity wynik. Wiadomo, nie jest łatwo rywalizować z autami klasy R2, ale do końca walczyliśmy o jak najlepszy rezultat. To chyba było więc wszystko na co był stać nas i nasz samochód (Hondę Civic — red.) — powiedział Adam Binięda.

— Udało się pokonać o wiele mocniejsze auta, które startowały w tej imprezie, ale co najważniejsze, zebraliśmy doświadczenie w tym rajdzie — dodał Sebastian Chrzanowski.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mistrz Polski #1881645 | 217.99.*.* 15 gru 2015 11:01

    Dajesz SEBEK za ROK BĘDZIESZ MISTRZEM POLSKI! Lans jest lans.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5