Futsalowe mistrzostwa powiatu: obrońca tytułu już na czele

2015-11-23 10:00:56 (ost. akt: 2015-11-23 10:21:14)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Po dwóch pierwszych kolejkach futsalowych mistrzostw powiatu było sześć drużyn, które wygrały swoje oba mecze. Po dwóch kolejnych seriach spotkań liczba zespołów z kompletem zwycięstw zmalała do trzech.
Nie mogło być jednak inaczej, skoro terminarz przyniósł m.in. mecze drużyn niepokonanych tydzień wcześniej. W ten sposób miano niepokonanych stracił lider Mar-Vol, który nie dość, że przegrał z Deluxem, to dzień później uległ jeszcze 20 BBZ.

Dwa mecze przegrały również Dzbany. Ten zespół uległ Kilimadżudze oraz Serwisowi Ogumienia.

I właśnie Kilimadżudża, Serwis oraz wspomniany wcześniej Delux mają po czterech kolejkach komplet zwycięstw. Meczu nie przegrała także Granica Bezledy, która jednak straciła punkty remisując z Wojciechami. Bramkę na 3:3 piłkarze z Bezled zdobyli 40 sekund przed końcem.

Bliscy wygranej z Łyną Sępopol byli gracze ze Spytajn. Na 7 minut przed końcem prowadzili jeszcze 3:1, by ostatecznie tylko zremisować.

Następne mecze rozegrane zostaną 28 i 29 listopada.

Strzelcy: 12 — Michał Kurywczak (Granica), 9 — Arkadiusz Frączek (Serwis), 8 — Sylwester Monkiewicz (Budomex), 7 — Tomasz Deluga (Delux), Hubert Lis (Victoria), Grzegorz Perlejewski (Wichura), 6 — Kamil Krupiński (Legia-Bart), Robert Murawski (WM-Glass), Łukasz Pawłowski (20 BBZ).

Fair play: 1. WM-Glass 11 pkt, 2. 20 BBZ 18, 3. Serwis 19 (...) 14. Dzbany, Legia-Bart po 36, 16. Wichura 42.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5