Bartoszycka Szkoła Taekwondo zorganizuje Grand Prix Polski

2015-11-17 13:14:12 (ost. akt: 2015-11-17 13:17:53)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Tak dużej imprezy jeszcze u nas nie było. W przyszłym roku Bartoszycka Szkoła Taekwondo przygotuje zawody Grand Prix Polski seniorów i juniorów.
Turniej odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia. Zawodnicy rywalizować będą w gminnej hali w Bezledach. To jedyny taki obiekt w powiecie, który nadaje się do przeprowadzenia zawodów tej rangi.

— Grand Prix stanowi drugą eliminację do mistrzostw Polski seniorów oraz turniej kontrolny dla juniorów. Spodziewamy że nasze miasto na ten weekend odwiedzi około dwustu osób — mówi Tomasz Zaremba, założyciel i trener Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo.

Grand Prix Polski nie będzie jedynymi zawodami, których organizacji w przyszłym roku podjął się bartoszycki klub. W planach są jeszcze międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików i juniorów, czyli eliminacje do mistrzostw kraju w tych kategoriach wiekowych (dwa tygodnie po GP) oraz finałowy turniej Profesjonalnej Ligi Taekwondo w grudniu.

Więcej o organizacji Grand Prix Polski i planach Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo na 2016 rok przeczytasz w "Gońcu Bartoszyckim" 20 listopada.

kwk


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5