Ada ciągle w formie. Tym razem wygrała turniej w Łosicach

2015-11-12 13:40:04 (ost. akt: 2015-11-12 13:53:59)
Adrianna Mrówka

Adrianna Mrówka

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W dniu Święta Niepodległości, zawodniczka Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate Adrianna Mrówka startowała w ogólnopolskim turnieju w Łosicach. I pokazała się z bardzo dobrej strony.
Mrówka walczyła w kategorii junior open. I to walczyła ze znakomitym skutkiem, bo zdobyła na Podlasiu złoty medal. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu zawodniczka z Bartoszyc zdobyła młodzieżowe wicemistrzostwo Polski.

— Ada utrzymuje dobrą formę, więc przebicie się do finałów nie stwarzało naszej zawodniczce większych problemów, ale w walce finałowej potrzebna była dogrywka — powiedział Andrzej Litwin, trener bartoszyckich karateków.

W Łosicach mieliśmy jeszcze jeden bartoszycki akcent. Walki seniorów open wygrał bowiem Tomasz Misiewicz. Reprezentuje on co prawda klub z Lidzbarka Warmińskiego, ale w Bartoszycach prowadzi zajęcia z najmłodszymi zawodnikami.

— Tomek, przy swojej wadze 67 kilogramów, poradził sobie świetnie z dużo cięższymi rywalami. Kończył pojedynki przed czasem albo z wyraźną przewagą punktową. Miało to niewątpliwie wpływ na przyznanie mu tytułu najlepszego zawodnika turnieju — powiedział Litwin.

Przypomnijmy, że już w sobotę 14 listopada ogólnopolski turniej karate odbędzie się w Bartoszycach.

kwk


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5