"Uratuj życie". Akcja policjantów i ratowników medycznych dziś w Bartoszycach

2014-12-04 09:16:33(ost. akt: 2014-12-04 10:20:24)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: KP PSP w Bartoszycach

Dziś o godz. 11 policjanci ruchu drogowego wspólnie z ratownikami medycznymi przeprowadzą działania „Uratuj życie”. Sprawcy wykroczeń drogowych będą mogli nauczyć się zasad pierwszej pomocy przedmedycznej.
- Akcja "Uratuj życie" zostanie przeprowadzona dziś (4 grudnia) od godz. 11 przy drodze krajowej nr 51 w Połęczu koło Bartoszyc - informuje Beata Patecka oficer prasowy KPP w Bartoszycach.

- Kierowcom, którzy popełnią wykroczenie będziemy proponować krótki instruktaż zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazywać jak prawidłowo wykonać resuscytację. Chcemy, aby kierowcy nie bali się udzielać pierwszej pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych i reagowali prawidłowo, gdy będą na miejscu takiego wypadku - mówi Patecka.

- Oprócz kierowców, którzy popełnią wykroczenia, w naszej akcji może wziąć udział każdy chętny. Na miejscu będzie karetka pogotowia z ratownikami medycznymi oraz strażacy-ratownicy medyczni. Zapraszamy chętnych dziś w okolice Połęcza.

and

Przygotowaliśmy dla Was nowe wydanie naszego tygodnika.
Od piątku w kioskach!


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5